Nadšenci a poskytovatelé wellness a fitness služeb se sešli, aby pro Vás ve svém volném čase psali ty nejlepší články v oborech wellness, zdravý životní styl a prevence! Pro ty z Vás, kteří se chtějí aktivně spolupodílet na pozitivní úpravě a udržení vlastního zdraví.
Inspirace, zamyšlení, motivace i recenze! To vše z načerpaných znalostí, zkušeností a praxe s klienty.
Kdo stojí za Gastroradarem a jaké služby Vám osobně můžeme nabídnout najdete v kategorii Autoři!
Snad Vám jako celoživotní studenti a zároveň poskytovatelé wellness a fitness služeb pomůžeme těmito stránkami na Vaší cestě za stavem celkové pohody!

Chceme pro Vás vytvořit cestu, na které se můžete seznámit s různými myšlenkami, technikami a našimi zkušenostmi ze světa wellness, zdravý životní styl a prevence. Jako profesionálové v tomto oboru vycházíme z definice zdraví Světové zdravotnické organizace (WHO). Která definuje zdraví: „Stav fyzické, psychické, sociální a estetické pohody. Ne tedy pouze o nedostatek nemoci.“ A z definice wellness: „Wellness vyjadřuje optimální zdravotní styl jedinců a skupin, přičemž existují dvě klíčové determinanty cílů-jednak realizace plného potenciálu jedince v rovině fyzické, psychické, sociální, ekonomické a mravní, a jednak plnění své role v rodině, komunitě, na pracovišti a ve společnosti ve smyslu humánním.“

Facebook: upozornění na nové články + novinky a zajímavosti ze světa wellness, zdravý životní styl a prevence
Youtube: seznamy videí z našich akcí a práce a námi ověřená wellness a fitness videa k Vaší inspiraci

Sylvie Corty

Sylvie Corty

Zakladatelka a autorka více jak stovky článků na Gastroradaru. Studentka VOŠ oboru wellness a balneo. Certifikovaná masérka. Ambasadorka destigmatizace duševních onemocnění. Zkušenosti s vedením dětské a rodinné jógy, dramatické výchovy a boulderového lezení pro děti. Více v kategorii Autoři.
Sylvie Corty

Latest posts by Sylvie Corty (see all)